Pokazywanie postów oznaczonych etykietą metamorfozy. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą metamorfozy. Pokaż wszystkie posty

sobota, 25 grudnia 2010

Metamorfoza jarus55

Makijaż




Makijaż jest bardzo dobrze wykonany, fryzurkę lubię, ogóle wrażenie bardzo dobre aczkolwiek mimo, że kolor włosów jest rudy a nie blond całość jak dla mnie jest za słodka, ocena 7/10. Chciałam dodać ci wyrazistości i pazura dlatego włosy są krótkie i czarne a makijaż mimo, że ostry doskonale komponuje się z całościowym wyglądem lalki.

Płaszcz i spodnie są nawet fajne, ale połączone z tą bluzką i butami dają niezbyt imponujący efekt. Lalka wygląda trochę jakby pożyczyła ciuchy od własnej babci, ocena 4/10. Zostając przy tematyce chciałam ci pokazać, że w białej bluzce można wyglądać szykownie i odpowiednio do wieku, co podkreślają błyszczące rajstopy.