Makijaż
Makijaż jest bardzo dobrze wykonany, fryzurkę lubię, ogóle wrażenie bardzo dobre aczkolwiek mimo, że kolor włosów jest rudy a nie blond całość jak dla mnie jest za słodka, ocena 7/10. Chciałam dodać ci wyrazistości i pazura dlatego włosy są krótkie i czarne a makijaż mimo, że ostry doskonale komponuje się z całościowym wyglądem lalki.
Płaszcz i spodnie są nawet fajne, ale połączone z tą bluzką i butami dają niezbyt imponujący efekt. Lalka wygląda trochę jakby pożyczyła ciuchy od własnej babci, ocena 4/10. Zostając przy tematyce chciałam ci pokazać, że w białej bluzce można wyglądać szykownie i odpowiednio do wieku, co podkreślają błyszczące rajstopy.

